RYNEK KAPITAŁOWY RESTRUKTURYZACJE STRATEGICZNE PLANOWANIE PODATKOWE

Zespół Kancelarii Oleś&Rodzynkiewicz tworzą ludzie, których cechuje otwartość, wrażliwość, chęć wsparcia Osób, którym życie nie dało dużych szans. Przysłowie „pieniądze to nie wszystko” w odniesieniu do tych Osób nie ma niestety zastosowania, gdyż w dużej mierze to dzięki zewnętrznemu wsparciu finansowemu w ich trudnym życiu może zajaśnieć światło nadziei.

Z dumą wspieramy między innymi Rodziny, które dotyka doświadczenie przekraczające siły każdego Rodzica– nieuleczalna choroba ich dziecka. W tak trudnej dla całej Rodziny chwili próbujemy je wesprzeć poprzez realizację, wspólnie z Małopolskim Hospicjum dla Dzieci, programu obozów wypoczynkowych dla rodzeństwa dzieci będących pod opieką Hospicjum. Wsparcie dzieci poddanych ekstremalnym doświadczeniom choroby najbliższych, które muszą dodatkowo zmierzyć się także z wyzwaniami wieku dojrzewania jest naszym zdaniem celem, którego realizacja zasługuje na jak najpełniejsze wsparcie. Dlatego finansujemy rocznie dwa obozy dla rodzeństw podopiecznych Hospicjum (ferie zimowe i wakacje), z których krótki fotoreportaż prezentujemy na stronie: www.mhd.org.pl.  

Serdecznie zachęcamy naszych Pracowników i Klientów do pamiętania, że 1% naszych podatków dochodowych, który niejednokrotnie bagatelizujemy, dla takich organizacji jak Małopolskie Hospicjum dla Dzieci stanowi paliwo napędzające ich aktywność przez cały rok.